Adres
EYMİR MAH, Celal Bayar Caddesi No: 565 Suluova/Amasya
E-Posta
info@luxtas.com.tr
Telefon
0 358 417 00 50

Kurumsal

Şirket Profili

2007 yılında kurulan şirketimiz toplam 2.750 m2kapalı, 5.000 m2 açık alanda, son teknoloji ile donanmış üretim tesislerimiz ile hizmet vermekteyiz. Ancak asıl başarımız bize olan güveniniz ve dostluğunuz olduğunu çok iyi biliyoruz. Tam otomasyon tesislerimizde T.S.E. belgeli olarak; Bahçe ve Yol Bordürleri, Dekoratif Beton Parke Taşları, Yer döşemeleri (İki Tabakalı ve Tek Tabakalı), Beton Kaldırım Taşları, Dekoratif Bahçe Elemanları, L tipi ve İki Parçalı Merdiven Basamakları ve Cephe Kaplamalarından oluşan ürün yelpazemiz ve seçkin koleksiyonlarımızla bu sektörde en üst seviyelere çıkmak için çalışmalarımızı siz değerli dostlarımızla kısa sürede başaracağımızın bilincindeyiz. Sizin güveninize layık olmak için SON TEKNOLOJİ ile donatılmış tesislerimizde, KALİTELİ ÜRÜNLERİMİZİ, UYGUN FİYATA siz değerli müşterilerimize sunmak için çalışıyoruz. Özel siparişlerinizi iletebilecek teknik bilgi, donanım ve kadrolarına sahibiz, Uzmanlığımıza ihtiyaç duyduğunuzda, sizlerle çalışmakta ve sizlere en iyi şekilde hizmet vermekten mutluluk duyacağız.

 

Vizyon
 
Müşteri memnuniyetini arttırarak geleceğin yaşam alanlarının oluşturulmasında söz sahibi olmak ve bölgesinde bir marka olmaktır.
 


Misyon

Çağdaş yaşam alanlarının oluşması için değişimi ve gelişimi takip ederek kamu yararına kaliteli ürün ve hizmetleri sağlamak,
Çevre bilinci çerçevesinde üretim, ürün ve hizmet kalitesini yükseltmek,
Uluslararası standartlara göre ürün, hizmet ve personelimizi sürekli geliştirmekti

 

 

Kalite Politikası


Sizlere her zaman en iyi hizmeti vermeyi ilke edinmiş olan Lüxtaş. uluslararası standartlarda ileri teknolojiye sahip fabrikalarımızda yüksek üretim kapasitesi ile kaliteli üretim yapmaktadır.Ürünlerimiz TSE belgeli olup, üretimlerimiz, Toplam Kalite Yönetim Sistemi’ne göre yapılmaktadır.


Neden Biz?

Güvenİlİrlİk

Müşterilerimizin beklentilerini eksiksiz olarak karşılamak ve beklentilerinin üzerinde hizmet vermeyi amaçlamak,

Yüksek Kalite

Uluslararası standartlar çerçevesinde ürün kalitemizden taviz vermeden kalite standartlarını yükseltmek,

Katliteli Ürünler

Kaliteli ürünlerimiz ile "Kalitenin Estetikle Buluştuğu Tek Adres" sloganımızdan taviz vermemek,

İş Güvenlİğİ

Personelimize sağlıklı çalışma ortamları hazırlayarak, güvenli iş sahaları oluşturmak,